szukaj
Dane produktu
Podwójna zacieraczka 2 x 90 niezachodząca
ZACIERACZKI DO POSADZEK - z silnikiem spalinowym

produkt Podwójna zacieraczka 2 x 90 niezachodząca

MODEL Waga Silnik Moc Średnica CENA PLN
TIFON 908 380 kg Honda GX690 24 KM 90 cm x 2 szt
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Zacieraczka TIFON908 to zacieraczka podwójna, niezachodząca
Zacieraczka samojezdna / TIFON 908
Zacieraczka samojezdna niezachodząca.
Standardowe wyposażenie:
- zestaw transportowy
- uchwyty do podnoszenia
- regulowane siedzisko operatora
- 2 reflektory
- 2 dyski
- 2 komplety łopatek


Zacieraczka TIFON908 to zacieraczka podwójna, niezachodząca. Posiada solidną i niezawodną konstrukcję, która pozwala na wysoką wydajność i osiągnięcia.
Wyposażona w silnik Honda GX690 o mocy 24KM z zapłonem elektrycznym, który zapewnia moc wystarczająca do wszelkiego typu prac. .
Zawiera zbiornik na wodę oraz drugi na paliwo, każdy z nich o pojemności 17l, wykonane ze stali nierdzewnej.
Taka objętość zapewnia sporą autonomię użytkowania.
Zacieraczka TIFON908 posiada system regulacji łopatek umiejscowiony przy siedzisku operatora oraz system bezpieczeństwa z automatycznym odłączeniem w przypadku gdy operator spadnie z maszyny lub opuści swe miejsce pracy.
Waga ograniczona do 320 kg pozwala na łatwy transport przy pomocy uchwytu, lub poprzez użycie pomysłowego systemu dodatkowych kół będących na wyposażeniu do transportu ręcznego.

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2024 technetmb.pl