szukaj
DO DREWNA (12):
sortuj według:
ARBORTECH TURBOPLANE Tarcza fi 100 mm do okorowywania i żłobienia IND.FG.400
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
IND.FG.400 TURBOPlane to uniwersalna tarcza do obróbki drewna. Można wykorzystać ją do tworzenia różnych kształtów. TurboPlane może być używany do szybkiego wygładzania dużych powierzchni poziomych. Średnica tarczy 100 mm Mocowana na wrzecionie TYPOWEJ szlifierki kątowej.
Cena cetto:: do negocjacji
Frez do drewna fi 20 TURBO SHAFT
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
Opis produktu: TurboShaft To narzędzie zaprojektowano do użytku przy drobnych pracach rzeźbiarskich i wiercenia w drewnie. Montowane do typowych szlifierek kątowych. Struga dolna część wału dwoma widiowymi zębamy, jego długość pozwala wykonać głęboki i wąski profil. Parametry i opis: - wał długości 80 mm - wysięgnik z gwintem M14 do mocowania na wrzecionie typowej kątówki - średnica 20 mm - wymienne 2 zęby z węglika o długiej żywotności - regulowany ogranicznik głębokości w zestawie Do szlifierek kątowych o standardowych rozmiarach gwintu M14 x 2,0 Maksymalne obroty 12000 na min. Działa najlepiej z naszym Power Carving Unit
Cena cetto:: do negocjacji
Frez kulisty AR.BALL.FG.2000.60
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
Opis produktu: Frez kulisty o średnicy 30 mm montowany do typowych kątówek przeznaczony do żłobienia w drewnie. /wysięgnik z gwintem M14 do mocowania na wrzecionie typowej kątówki/ Idealnie nadaje się do wytwarzania np. drewnianych łyżek, małych miseczek. Kuliste dłuto opracowane zostało tak, aby nie powodowało odrzutu w czasie pracy, a jedynie łagodnie odbijało się i przemieszczało po powierzchni, tworząc efekt dłuta. Frez podlega samoostrzeniu, dopiero przy znacznym zużyciu ostrza można je wymienić. Zapasowe ostrza w kształcie dysku są w regularnej sprzedaży. Do szlifierek kątowych o standardowych rozmiarach gwintu M14 x 2,0 Maksymalne obroty 12000 na min. Działa najlepiej z naszym Power Carving Unit
Cena cetto:: do negocjacji
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
nowy
DO DREWNA - Elektronarzędzia
Profesjonalna tarczowa mini frezarka i mini szlifierka w jednym Arbortech.Wszechstronne elektronarzędzie przeznaczone do prac związanych z obróbką kamienia czy drobnych prac np. spawalniczych.. Łatwe w użyciu, pozwala kształtować obrabiany materiał do najdrobniejszych szczegółów oraz go wyszlifować. Unikalny kształt pozwala na wygodny dostęp do obrabianej rzeźby oraz doskonałą widoczność obrabianych elementów.
Cena cetto:: do negocjacji
MINICARVER - mini frezarka do drewna
nowy
DO DREWNA - Elektronarzędzia
Miniszlifierka na tarcze fi 50 mm.
Cena cetto:: do negocjacji
PCH - ELEKTRODŁUTO
nowy
DO DREWNA - Elektronarzędzia
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Elektrodłuto do ręcznej obróbki drewna.
Cena cetto:: do negocjacji
Szlifierka Power Carving Unit
nowy
DO DREWNA - Elektronarzędzia
Power Carving Unit to idealny napęd do wszystkich narzędzi firmy Arbortech i nie tylko. Gwarantuje optymalne parametry pracy. Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.
Cena cetto:: do negocjacji
Tarcza fi 100 mm z węglikiem IND.FG.100
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
IND.FG.100 Rzeźbiarz profesjonalny Profesjonalna tarcza do przemysłowej obróbki rzeźb z najtwardszego i najbardziej miękkiego drewna. Przeznaczenie: rzeźbienie, cięcie, wstępne szlifowanie, w drewnie oraz materiałach z grupy PCV, pleksi, akrylu, bakelitu itp Tarcza wykonana jest ze stali, natomiast wymienne zęby z węglika wolframu. średnica tarczy 100 mm średnica mocowania M14 (22mm) w zestawie redukcja do M10 (16mm) w zestawie klucz do wymiany zębów, które dostępne są w naszej ofercie. Mocowana na wrzecionie TYPOWEJ szlifierki kątowej.
Cena cetto:: do negocjacji
TARNIK DO DREMELA 3,2 mm STOŻKOWY
nowy
DO DREWNA - Tarniki, frezy trzpieniowe
Średnica trzpienia 3,2 mm Średnica freza 5 mm Długość robocza 25 mm 18T18LONG Stożek
Cena cetto:: do negocjacji
TURBO SCRAPER Arbortech
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
Profesjonalna tarcza/skrobak do mechanicznej obróbki drewna. Arbortech TURBO Scraper™ przypomina turbodoładowaną wersję tradycyjnego skrobaka ręcznego. Została specjalnie zaprojektowana do skrawania/skrobania drewna pod dowolnym kątem na głębokość ok 10 mm. /wzdłuż i w poprzek a nawet pod włókna/.
Cena cetto:: do negocjacji
Uniwersalny zestaw  MiniTURBO KIT MIN.FG.500
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
MIN.FG.500 MiniTURBO KIT Uniwersalna tarcza do rzeźbienia dowolnych form, okrawania, heblowania, idealna do głębokich żłobień. Zęby wykonane z hartowanego metalu. Można założyć na minigrindera samą tarczę lub papier ścierny. Po zastosowaniu przedłużenia pasuje także do szlifierek kątowych. W zestawie: ramię przedłużające, tarcza z zębami z węglika elastyczny PAD tarcze ścierne klucz Średnica tarczy 50 mm
Cena cetto:: do negocjacji
Zestaw - elastyczna szlifierka SAN.FG.200
nowy
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych
SAN.FG.200 ELASTYCZNA SZLIFIERKA 50 mm – elastyczny talerz obrotowy pozwala szlifować materiał w trudno dostępnych miejscach. Montowana do zwykłej kątówki. W zestawie: ramię przedłużające, elastyczny talerz, 35 szt. tarcz ściernych o ziarnistościach: 80,120,180,240,320,400,600
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2024 technetmb.pl