szukaj
Dane produktu
Piła AS 175 ARBORTECH
ELEKTRONARZĘDZIA - AS 175

produkt Piła AS 175 ARBORTECH

Piła AS175 jest przeznaczona do wycinania różnych otworów i bruzd
w praktycznie każdym rodzaju ścian oraz do usuwania zaprawy
z ceglanych murów.
Tnie większość materiałów budowlanych oraz drewno i tworzywa sztuczne.
Cena cetto: 4800.00 zł
Opis przedmiotu:
Taki system stanowi o niewątpliwych zaletach piły jakimi są:
- możliwość cięcia pod dowolnym kątem na głębokość do 175 mm
- zdecydowanie małe pylenie w porównaniu z piłami tarczowymi
- bezpieczeństwo operatora, jeżeli np. włączona piła spadnie na nogę operatora to w najgorszym przypadku poszarpie ubranie ochronne jednak nie przetnie nogi

Polecamy nową AS175 instalatorom wszystkich z branż: budowlanej, konserwatorom zabytków a także firmom remontowo budowlanym.
Piła AS175 jest przeznaczona do wycinania różnych otworów i bruzd w praktycznie każdym rodzaju ścian oraz do usuwania zaprawy z ceglanych murów.

Tnie większość materiałów budowlanych oraz drewno i tworzywa sztuczne.

Zastosowanie:
- roboty instalacyjne takie jak wycinanie kanałów kablowych, wentylacyjnych, kanalizacyjnych itp
- renowacje i remonty polegające na wycinaniu otworów drzwiowych i okiennych, wycinanie i wymiana starych spoin, wycinanie np. pojedynczej cegły włącznie z cięciem drewna budowlanego i korzeni.

ARBORTECH
- bezpieczne cięcie
- głębokie cięcia
- cięcie pod dowolnym kątem
- minimalne tworzenie się pyłu przy cięciu

Piła AS175 tnie:
- mur
- cegły
- spoiny z zaprawy
- miękki kamień i drewno
- ogólnie materiały budowlane o twardości do 50 Mpa.

Instalacje:
- Otwory
- Kanały dla przewodów
- Instalowanie grzejników
- Prace blacharskie
- Okablowanie elektryczne
- kanały kablowe i skrzynki rozdzielcze
- Prace elektryczne
- Okna
- Sprzęt oświetleniowy
- Urządzenia utylizacyjne
- I wiele innych profesjonalnych zastosowań

Renowacje i remonty:

Piła AS175 idealnie nadaje się do cięcia i usuwania spoin z zaprawy, cegły w wykończonych na "gotowo"
i umeblowanych domach. Umożliwia ona wcinanie się na głębokość do 170 mm, potrafi ciąć prostopadłe narożniki w całych cegłach.

Idealna do:
Usuwania zaprawy ze spoiny między cegłami, Szybkiego oddzielenia od siebie elementów, jak na przykład kotew, płyt ściennych, belek wsporczych, dźwigarów, ram, gzymsów, belek drewnianych, nadproży, szaf ściennych i schodów, Do wykonywania szczelin dylatacyjnych i renowacji elementów muru, Usuwania wbudowanej stolarki i urządzeń sanitarnych, Wycinania łuków nad bramami i drzwiami oraz oknami.

ZALETY
Innowacyjny projekt z rewolucyjną techniką Silna i sprawna piła Arbortech AS175 z silnikiem o mocy 1400 W rewolucjonizuje technikę cięcia. Za pomocą jedynego w swym rodzaju, opatentowanego systemu udaru z jednoczesnym ruchem oscylacyjnym brzeszczotów operator może bezpiecznie i praktycznie bezpyłowo ciąć ścianę po łuku co wcześniej było trudne do osiągnięcia. Piła AS175 zbudowana została dla fachowca. Tnie różne materiały: mur, cegłę i spoinę z zaprawy.
Widoczność:
Operator widzi brzeszczot co pozwala obserwować materiał podczas cięcia.
Zagłębianie w materiał:
Piła AS175 tnie prostopadle, nie trzeba robić zapasu lub nacinać w narożniku drugiej ściany.
Wcięcia:
Piłą AS175 mogą Państwo wcinać się w lite ściany, bez konieczności prac przygotowawczych piłą tarczową.
Bezpieczne cięcie:
W przeciwieństwie do pił tarczowych piła AS175 nie tworzy pyłu, zatrzymuje się natychmiast po wyłączeniu, jeżeli upadnie na np. nogę operatora w najgorszym razie poszarpie spodnie ale jej nie przetnie.
Cięcia na sucho:
Tnie mur na sucho przy znacznie mniejszym wytwarzaniu kurzu niż przy cięciu piłą tarczową.

Dane techniczne:
Moc silnika 1400 W
Zasilanie 230 V
Waga 4,7 kg

Cena zawiera:
- piłę AS 175
- brzeszczot uniwersalny 13-zębny, głębokość cięcia do 115 mm, szerokość cięcia 7,2 mm
- brzeszczot do wycinania np pojedynczych cegieł, zaprawy z fug 5-zębny głębokość cięcia do 120 mm, szerokość cięcia 7,2 mm
- klucz dynamometryczny do wymiany brzeszczotów
- torba
Galeria:
Piła AS 175 ARBORTECHPiła AS 175 ARBORTECHPiła AS 175 ARBORTECH

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2022 technetmb.pl