szukaj
Dane produktu
WDMUCHIWARKA od 4 do  20 mm PROMOCJA
WDMUCHIWARKI - WDMUCHIWARKA WSMAX PROMOCJA

produkt WDMUCHIWARKA od 4 do 20 mm PROMOCJA

PROMOCJA
Maszyny, która wdmuchuje kable o średnicy w zakresie od 4 - 20 mm
Średnica rur osłonowych: 12, 14, 32, 40 mm
Cena cetto: 26666.00 zł
Opis przedmiotu:
Wdmuchiwarka światłowodów WS umożliwia wprowadzanie przewodów telekomunikacyjnych w kanalizację wtórną metodami zależnymi od warunków: tłoczkową, strumieniową oraz podajnikiem lub kombinacją wymienionych metod.

Zalety naszego produktu to zwarta, niezwykle prosta konstrukcja, prosta obsługa, oraz niskie koszty eksploatacji, ważne jest również i to że wszystkie materiały eksploatacyjne są dostępne praktycznie w każdej miejscowości na terenie kraju co nie pozostaje bez wpływu na czas wykonania prac.

Dane techniczne:
Wymiary: wys. 380 mm, szer. 420 mm, dł. 570 mm
Masa: 38 kg
Napęd: pneumatyczny
Przybliżona prędkość wdmuchiwania: 0 - 60 m/min
Ciśnienie robocze silnika podajnika przy wdmuchiwaniu: 2-6 bar
Wdmuchuje kable o średnicy w zakresie od 4 - 20 mm
Średnica rur osłonowych: 10, 12, /14, 32, 40 mm.

Wdmuchiwarka wyposażona jest w:
- głowicę wdmuchującą
- mocny pneumatyczny podajnik
- sprzęgło zapobiegające łamaniu kabla
- licznik

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2020 technetmb.pl