szukaj
Dane produktu
Pompa hydrauliczna Atlas Copco LTP 3''
POMPY WODY SZLAMU - zasilane z agregatu hydraulicznego lub koparki

produkt Pompa hydrauliczna Atlas Copco LTP 3''

Waga: 12,7 kg
Wydajność: 1 920 l/min
Wysokość podnoszenia: 32 m
Maks. średnica zanieczyszczeń: 60 mm
Krócic przyłączeniowy: 3”
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Waga: 12,7 kg
Wydajność: 1 920 l/min
Wysokość podnoszenia: 32 m
Maks. średnica zanieczyszczeń: 60 mm
Krócic przyłączeniowy: 3”

Silnik: hydrauliczny
Ciśnienie robocze: 140 bar
Maks. ciśnienie robocze: 172 bar
Przepływ oleju: 26 – 38 l/min

Pompy zanurzeniowe Atlas Copco przystosowane są do pracy z wszelkimi agregatami hydraulicznymi, jak również z innymi źródłami napędu hydraulicznego. Ze względu na bardzo małe wymiary w stosunku do wydajności wykorzystywane są w najtrudniejszych, niedostępnych dlawiększych pomp miejscach.

Największymi zaletami pomp zanurzeniowych hydraulicznych Atlas Copco są:
możliwość pracy na sucho bez ryzyka uszkodzenia
możliwość samozasysania
pompa dostarczana z wężem tłocznym o długości 10 m
Inne maszyny tego producenta:
Pompa hydrauliczna Atlas Copco LWP 2''
nowy
zasilane z agregatu hydraulicznego lub koparki
Waga: 10,25 kg Wydajność: 840 l/min Wysokość podnoszenia: 25 m Maks. średnica zanieczyszczeń: 10 mm Króciec przyłączeniowe: 2”
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2021 technetmb.pl