szukaj
Dane produktu
OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA LX 90
OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA - OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA LX90

produkt OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA LX 90

OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA LX 90
- waga 96 kg
- średnica 450 mm
- HONDA GX 160
Cena cetto: 6800.00 zł
Opis przedmiotu:
waga: 96,6 [kg]
szerokość robocza: 450 [mm]
siła wymuszająca: 17 [kN]
silnik: Honda GX 160
rodzaj paliwa: benzyna
moc silnika: 4,1 [kW]
rodzaj rozruchu: ręczny
wyposażenie standardowe:
uchwyt redukujący wibracje

Zagęszczarka LX 90 firmy Atlas Copco została zaprojektowana do zagęszczania wokół przeszkód. Unikalna okrągła podstawa umożliwia zagęszczanie wokół słupów, filarów, barier ochronnych, otworów włazowych, studzienek i fundamentów.

Funkcje i korzyści :
• specjalna okrągła konstrukcja płyty dolnej;
• wyjątkowo łatwe zawracanie i zmiana kierunku w ograniczonej przestrzeni;
• zaczep do przenoszenia pomaga w równowadze podczas jej przemieszczania;
• maszyną można łatwo manewrować w trudnym otoczeniu – średnica to tylko 450 mm;
• prędkość przesuwu jest o 25% wyższa a wydajność zagęszczania 40-50 % większa niż w przypadku standardowego ubijaka.

Zastosowania:
• piasek i żwir
• muł
Galeria:
OKRĄGŁA ZAGĘSZCZARKA LX 90

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2019 technetmb.pl