szukaj
Dane produktu
Kret HP 130R2
PRZECISKI KRETY - wciąganie rur

produkt Kret HP 130R2

sugerowane przeznaczenie – instalacja rur plast. 90-110 mm, 125 mm
częstotliwość uderzenia w Hz 5
waga w kg samego kreta 120
długość urządzenia w mm 1880
pobór powietrza przy ciśnieniu roboczym m3/min 2,5
średnica kreta w mm 131
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Kret HP 130R2 przeznaczony jest do drążenia otworów w ziemi i bezrozkopowej instalacji rur PE i PCV o średnicach fi 90, 110 i 125 mm. Metoda instalacji rur polega na bezpośrednim ciągnięciu rury za maszyną gdzie rura przymocowana jest za pomocą liny i naciągacza, a w przypadku rur giętkich np. Arota dodatkowo umocowana przy krecie.

sugerowane przeznaczenie – instalacja rur plast. 90-110 mm, 125 mm
częstotliwość uderzenia w Hz 5
waga w kg samego kreta 120
długość urządzenia w mm 1880
pobór powietrza przy ciśnieniu roboczym m3/min 2,5
średnica kreta w mm 131
sugerowana długość przecisku w m 20
ciśnienie robocze w mPa 0,5-0,6
max ciśnienie robocze w mPa 0,7

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2019 technetmb.pl